Otsime ägedat Eesti disaintoodet!

Kas valmistad silmapaistva disainiga toodet ja soovid leida uusi potentsiaalseid edasimüüjaid? Tahad kasvatada oma äri, kuid laseksid hea meelega kellelgi teisel hoolitseda Sinu toodete raskesti ligipääsetavatele turgudele viimise eest?

Createit on platvorm, mis viib kohalikud väiketootjad kokku poepidajatega mujal Euroopas. Alustavatele ettevõtetele pakume muidki eeliseid ja tuge, mille abil ekspordiga alustada või seda kasvatada.

Keri allapoole ↓ lisainfo jaoks või

Liitu platvormigaTäida alustaja avaldus

Hetkel toimub

Mõte sellest, et Su ettevõte on aasta pärast täpselt samas kohas tekitab õudu? Või oled alustav ettevõte ja tahad oma tootega maailma vallutada? Siin on midagi just Sulle. Vajuta sobivale nupule, et lähemalt uurida!

Müügikoolituste sariEripakkumine maailmavallutajatele

Platvorm

Createit platvorm on Sinu ettevõtte tulevik - see on ärimüügi kanal, mis on välja töötatud just e-kaubandust silmas pidades. Andmebaas asub pilves, mis tähendab, et see on turvaline, varundatud ja sellele on ligipääs nii erinevatel edasimüüjatel kui rakendustel. Siin on kolm põhjust, miks me oleme Sinu jaoks asendamatud:

Sa saad keskenduda sellele, mida teed kõige paremini - oma tootele - ning jätta turunduskulud ja pingutuse kohalikele edasimüüjatele, kes tunnevad turgu paremini.

Oleme Sinu müügimeeskond võõrkeelsetel välisturgudel. Me hoolitseme uute kontaktide leidmise ja Sinu toodete neile esitlemise eest ning seda kõike kohalikus keeles.

Valluta maailm oma kodukontorist! Vali endale sobiv koostöömudel ja tingimused ning ole valmis uuteks tellimusteks.

Kui Sinu disain- või meistritoodet valmib hetkel 20+ eksemplari kuus, siis soovime Sinust kindlasti kuulda!

Tähelepanu, alustavad ettevõtjad!

Me nägime palju vaeva, et töötada välja uut tõugu ekspordi tugiprogramm alustavatele ettevõtetele*, kes tahavad vallutada maailma** oma disaintoodetega***.

Programm pakub kõike, mida oled harjunud inkubatsiooniprogrammilt ootama - koolitused, mentorid, õlg nutmiseks - kuid me tegime selle veel vingemaks! Lisaks saad Sa ka:

Abi tarneahela ülesseadmiseks, tootekirjelduste loomiseks koos triipkoodidega ja vajalike sertifikaatide või lubade taotlemiseks.

Nautida hüvesid nagu turu eelanalüüs just Sinu tootele ning usalduskrediit edasimüüjate silmis, mis tuleb ühistest turundusponnistustest kogenud disaineritega.

Rahalist toetust, et katta uuele turule sisenemisega seotud kulusid nagu näiteks tõlked, turundusmaterjalid ja messidel osalemine.

*kuni kaks aastat registreerimisest **alustades saksa keelt emakeelena rääkivatest riikidest ***füüsiline disain-, meistri- või autoritoode

Kõlab hästi? Loe edasi!

Kui oled ekspordiküps, siis avaldame Sinu tooted meie platvormil, kus sajad edasimüüjad ootavad neid nagu uut Apple nutikella. Me ei tee nalja! Kuigi edasimüüjaid pole meie platvormil hetkel veel sadades, töötame me palehigis iga päev, et neid sinna lisada. Saksamaal on ligi kakssada tuhat e-poodi seega kui meie kasvame, kasvad ka Sina.

Täida alustaja avaldusKuidas me töötame?

Kas see on minu jaoks?

Pole päris kindel, kas meie platvorm on Sulle õige kanal? Allolev küsitlus aitab!

Kui valisid kolm või enam vastust, siis ootame sind

Liituma platvormigaTäitma alustaja avaldust
Meid toetab EL

Meid toetab EL

Buildit Creative alustajate ekspordiprogrammi kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond läbi Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse.